Osoby a obsazení

Charles Braddock


Tomáš Bareš

Po studiu na Gymnáziu v Kadani spolupracuje jako herec s různými pražskými divadly a soubory (Národní divadlo, Městská divadla pražská, Divadlo Na Vinohradech). Je členem skupiny OLDStars a souboru Depresivní děti touží po penězích. Věnuje se i příležitostným divadelním projektům jako byl Camp Q v rámci Pražského Quadriennale na Štvanici či v pohybově tanečních projektech SOMA Performance.  Věnuje se také tvorbě divadla pro děti u cestovní kanceláře CK2, ztvárňuje postavy z historie na hradech a zámcích po celé ČR.  Účastní se na tvorbě dramatizovaných vzdělávacích pořadů pro základní školy a je animátorem na různých akcích pro ZŠ. Má za sebou i několik epizodních rolí v seriálech.

Lady Prattová


Venuše Dvořáková – Zaoralová

Muzikálová a operetní pěvkyně, pedagožka. Vystudovala obor sólový zpěv na Konzervatoři Teplice a pedagogiku na Západočeské univerzitě Plzeň. Začínala v Krušnohorském divadle Teplice od 1987 do 1992, kdy přešla do Divadla J. K. Tyla Plzeň; zde působí dodnes. V Divadle J. K. Tyla vystupuje ve velmi rozmanitém operetním a muzikálovém repertoáru, má na kontě na 90 titulů. Kromě toho hostuje v dalších divadlech, např. Divadlo F. X. Šaldy Liberec či Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, a koncertuje doma i v zahraničí. Věnuje se pedagogické činnosti mj. na Konzervatoři Plzeň, působí jako předsedkyně porot pěveckých soutěží.

Lady Prattová


Helena Zaoralová

Operní pěvkyně-sopranistka. Vystudovala  zpěv na Pražské konzervatoři. V letech 1999 – 2000 účinkovala v Divadle Solidarita v představeních Pražské konzervatoře Don Giovanni a V studni, v roce 2000 hostovala v divadle ABC v rámci výročního programuPraha – Evropské město kultury 2000. Spolupracuje na netradičních projektech, mj. , účast happeningu na obnovu monarchie – pražská Lucerna, účast na hudebním festivalu Boskovice – sekce alternativní a jazzové hudby, projekt feministy M. Vodrážky Šepoty Luny, V roce 2019: se v Košicích podílela na natáčení dokumentárního filmu slovenské televize RTVS KOMÚNA. Vydala několik hudbeních alb (Oratorium ženské duše – Carmina Femina – Popron 2005, In a Differenct Voice 2011 Chaosmos – Guerilla records 2016, Harmonie – Adventor o.s. 2018). V současnosti trvá spolupráce s Miroslavem Vodrážkou, živé performance Carminy Feminy i novějších společných hudebních projektů. Zároveň provozuje samostatnou koncertní činnost.